Puistevilla paigaldus – horisontaalsed pinnad

Puistevilla paigaldus pööningule, vahelagedele ja kaldlagedele on soodne viis tõsta hoone energiasäästlikkust ja vähendada küttekulusid.

Pööningu ja lagede soojustamiseks puistevillaga kasutame tolmuvaba Isover InsulSafe puistevilla. Tänu oma kergusele on materjalil väga väike järelvajumine, ainult 5%, mille anname alati omalt poolt paigalduse käigus lisaks. Toode sobib ideaalselt nii uusehitiste kui vanade hoonete täiendavaks soojusisolatsiooniks. Isover InsulSafe puistevilla võib paigaldada ka otse lae hõrelaudisele ning õhu- ja aurutõkke peale.

Oleme sertifitseeritud Isoveri paigaldajad – puistevilla paigaldus on professionaalne ja oskame vältida tüüpvigasid. Samuti saame hakkama nii erilahenduste kui keerukamate objektidega. Garanteerime energiasäästliku soojustuse, mis peab ajahambale vastu.

Kliendilt ootame vaid ligipääsu objektile. Puistevilla paigalduse masin ei sõltu kliendi elektrivoolust. Samuti ei vaja me teisi tööriistasid – nii pikendusjuhtmed, redelid, prožektorid kui kõik muu on meil olemas.

Hinnapakkumise koostame iga objekti puhul individuaalselt, pärast objektiga tutvumist või kliendilt kirjelduse kuulmist.
Eraisikud saavad tööde eest tasuda LHV remondilaenu abiga.

Korteriühistutele pakume 0% intressiga järelmaksu.

Küsi pakkumist
1
Tutvume objektiga kohapeal ja koostame hinnapakkumise - TASUTA
2
Vajadusel teeme eeltöid
3
puistevilla paigaldus
Paigaldame puistevilla
4
Koristame objekti
5
Edastame töö dokumentatsiooni

Miks valida puistevilla paigaldus meilt?

Vajadusel puhume puistevilla ka distantsilt – veoauto parkimiskohast 150 meetri kaugusele ja 50m kõrgusele
Pakume teenuseid aastaringselt – ka talvel
Teeme töid üle Eesti
Soojustame üle 350 hoone aastas
Paigaldame 5% vajumisvaru tasuta!